Dlaczego salon łazienek JETA?

Znana marka w branży łazienkowej

Już od ponad 30 lat Firma JETA jest związana z branżą wyposażenia wnętrz. Uzbierane przez lata doświadczenie pozwala nam na zaprezentowanie salonów łazienkowych w najbardziej nowoczesnych formach. Łącząc wyjątkową idee firmy JETA wraz z wykfalifikowaną kadrą stworzyliśmy sieć SALONÓW ŁAZIENKOWYCH JETA, któremu zaufali setki klientów indywidualnych oraz franczyzowych.

Otwarcie salonu JETA
Poznań - Franowo
Otwarcie salonu 2020 roku
Aleja boksów - Poznań Franowo

Previous
Next

Sprawdzony model biznesowy

Współpracujemy z specjalistami z branży: biurami projektowymi kierownikami budowy deweloperami, glazurnikami co pozwala nam na obsługę znaczących inwestycji z poziomu rynku lokalnego, krajowego a nawet zagranicznego. Dzięki temu nasze marże są stabilne a ryzyko utraty zakładanych przychodów jest ograniczone do minimum.

Wsparcie na każdym etapie rozwoju

Każdy z naszych partnerów otrzymuje wsparcie nie tylko na starcie, lecz na każdym etapie rozwoju salonu. Przystępując do budowania salonu, zyskujesz pomoc podczas tworzenia biznes planu, wsparcie w zakresie szkolenia handlowców, projektantów całkowity dostęp do ofert handlowych, aktywne zatowarowanie oraz wsparcie marketingowe. 


Wsparcie


Opis systemu

Udział w grupie zakupowej

Zarząd firmy handlowej JETA nieprzerwanie od 1990 roku, działa w zakresie budowania relacji z każdym producentem towarów, znajdujących się w ofercie sprzedażowej.  W wyniku czego udało nam się stworzyć łańcuch dostaw z pominięciem pośredników co przekłada się na realnie na wysokość naszej marży.  Naszym celem jest wzrost sprzedaży marek własnych stworzonych przez i dla SIECI SALONÓW JETA.