Zasady

W ostatnich latach zainteresowanie naszym  konceptem było zdecydowanie większe, niż w latach ubiegłych. Detaliczna sieć handlowa, która prowadzi sprzedaż produktów z zakresu: armatury, ceramiki,  płytek ceramicznych,  chemii budowlanej oraz usług projektowania łazienek rośnie w siłę. Sieć salonów JETA to 19 obiektów handlowo – usługowych, znajdujących się w zachodniej i centralnej części Polski. Prawo do naszego znaku towarowego nabyły  4 obiekty  detaliczne. Jednak dla dobra i rozwoju sieci, pragniemy poszerzyć swoją sieć salonów o kolejne punkty w części wschodniej oraz południowej Polski. 

0
Liczba salonów

Zasady franchasingu z JETA

W ogólnym mechanizmie franczyza jest gotowym biznesem, który Ty, mając założoną działalność gospodarczą przyjmujesz wraz z:
logotypem, zapleczem, procedurami, ale też wypracowanymi korzystnymi kontraktami z producentami i usługodawcami.
To biznes oparty o kompleksowo przygotowany, wielokanałowy plan marketingowy kreowany na bazie monitoringu konkurencji i najnowszych trendów sprzedażowych obowiązujących na rynku oraz z stałym dostępem do transferu know - how taki jak: instruktaże, katalogi, szkoleń.

Zapoznaj się z naszymi kryteriami

https://twojsalonlazienek.pl/kryteria/

Wypełnij formularz

Zgłoś się do nas za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie:
formularz kontaktowy.

Spotkajmy się

Przyjedziemy do Ciebie, aby przedstawić szczegóły oferty oraz ocenić lokalizację i jej możliwości. Wspólnie przeanalizujemy, czy koncepcja sklepu JETA odpowiada Twoim potrzebą. Na spotkaniu przekażemy ważne informację dotyczące zasad oraz obszarów wsparcia.

Określimy lokalizację

Dokonamy wspólnej oceny potencjału rynku lokalnego, szans i zagrożeń konkurencyjnych, aby na ich podstawie przygotować biznesplan dla proponowanej przez Ciebie lokalizacji. Zobacz lokalizację w których już się znajdujemy. https://jeta.pl/content/12-kontakt

Stworzymy biznesplan

Na podstawie analizy potencjału rynku lokalnego, a także w oparciu o wyniki sprzedaży sklepów sieci funkcjonujących w podobnym otoczeniu rynkowym, wspólnie przygotujemy biznesplan dla Twojego sklepu. Określimy poziom prognozowanych wyników sprzedaży, a także przeprowadzimy pełną kalkulację kosztów.

Zobaczysz projekt aranżacji

Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie projekt aranżacji i wyposażenia sklepu wraz z pełną kalkulacją kosztów.

Standardowa aranżacja naszych salonów JETA

Podpiszemy umowę

Przekazując Ci projekt umowy franczyzy wyjaśnimy wszystkie szczegóły przyszłej współpracy pomagając wszystkie wątpliwości. Potrzebujesz dodatkowych konsultacji? Przeanalizuj umowę ze swoim prawnikiem.

Otwórzmy sklep

Opracujemy harmonogram otwarcia sklepu, a także przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy począwszy od rekrutacji i szkoleń personelu, poprzez przygotowanie Kampanii Marketingowej na otwarcie, aż po dobór asortymentu pierwszego towarowania, ułożenie regałów i montaż elementów wizualizacji, a także konfigurację systemu informatycznego.
Budowa sklepu to 2 miesiące.

0
Opłata Wstępna
0
Minimalny wkład na start
0
Maksymalny wkład na start
0
Czas zwrotu inwestycji (w latach)
0
Czas trwania umowy franczyzowej (w latach)